0 800 307 555
0 800 307 555

У ДФС розповіли, що роблять із вилученою нелегальною горілкою та спиртом


У ДФС розповіли, що роблять із вилученою нелегальною горілкою та спиртом

У січні-вересні 2018 року органами судової влади України було прийнято рішення про утилізацію нелегальних підакцизних товарів на загальну суму 43,2 млн грн.

Про це повідомили в ДФС.

“За інформацією регіональних оперативних управлінь, що надається до ГОУ ДФС, за результатами розгляду матеріалів податкової міліції щодо вилучення з незаконного обігу підакцизних товарів у січні – вересні 2018 року судовими органами прийнято рішення про знищення, утилізацію або переробку підакцизних товарів на загальну суму 43,2 млн грн, у т.ч: 10,3 тис. декалітрів спирту на суму 25,1 млн грн; 5,7 тис. декалітрів лікеро-горілчаних напоїв на суму 9,9 млн грн; 129,9 тис. пачок тютюнових виробів та 6,3 тонни тютюну на загальну суму 7,9 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, у ДФС роз’яснили, що вилученими підакцизними товарами розпоряджаються митниці ДФС за рішенням спеціальних комісій. Такі комісії утворюються органом, що здійснив вилучення підакцизного товару. До складу комісії входять представники територіальних органів ДФС, органів (суб’єктів господарювання), що здійснили вилучення майна або зберігають його, фінансові органи та органи, які здійснюватимуть розпорядження цим майном, уточнили в ДФС.

“Рішення про знищення спирту етилового та алкогольних напоїв приймається з урахуванням економічної доцільності їх промислової переробки, з обсягу вилученої партії, вмісту спирту, витрат на транспортування…”, – додали у ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua