0 800 307 555
0 800 307 555

Застарілі вітряні електростанції замінять безпілотниками


Застарілі вітряні електростанції замінять безпілотниками

Стартап Ampyx Power разом з Аерокосмічним центром Нідерландів приступив до розробки нового виду вітроелектростанцій, роль лопатей в яких буде грати безпілотник. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Проект отримав назву AP4. Він складається з п’яти основних частин — безпілотника з автоматичною системою управління, морської платформи, кабелю, обертового барабана і генератора.

Згідно із задумом розробників, безпілотник буде виконувати польоти при сильному зустрічному вітрі, набираючи і скидаючи висоту. Прив’язаний до нього кабель буде задавати обертання барабана, встановленого на морській платформі, а барабан буде приводити в рух генератор, який буде виробляти електроенергію.

Будівництво таких систем не вимагає великих вкладень — в Ampyx Power вважають, що створення AP4 дозволить уряду Нідерландів відмовитися від застарілих і неефективних вітряних електростанцій.

Раніше повідомлялося, що Scottish Power, найбільший учасник «великої шістки» постачальників електроенергії у Великобританії, до 2050 року планує повністю відмовитися від використання газу і вугілля і перевести всі свої потужності на видобуток енергії вітру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua