0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні дозволили підземні паркінги під ресторанами, концертними залами та музеями


В Україні дозволили підземні паркінги під ресторанами, концертними залами та музеями

В Україні з 1 жовтня дозволено проектувати підземні паркінги під закладами харчування, спорту, культури і охорони здоров’я (крім корпусів з палатами) за умови дотримання відповідних протипожежних та інших технічних вимог.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«З 1 жовтня цього року набрали чинності зміни до державних будівельних норм, згідно з якими дозволено проектувати підземні паркінги не лише під торговельно-розважальними центрами, а й під кафе, ресторанами, театрами, музеями, установами спорту і лікарнями (крім корпусів, де розміщені палати для безпосереднього перебування пацієнтів, які лікуються)», – написав він.

Парцхаладзе зазначив, що сьогодні в Європі такі підземні парковки – це зручність для відвідувачів цих закладів і дієвий спосіб боротьби з перенасиченою кількістю припаркованого транспорту на вулицях. «Сподіваюся, що з впровадженням такої можливості в Україні покращиться ситуація з парковками, адже зараз нестача паркувальних місць для автомобілів і завантаження центральних районів хаотично припаркованими машинами – це велика проблема для великих міст України», – написав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua