0 800 307 555
0 800 307 555

Оголошено дату початку будівництва першої лінії Hyperloop в ОАЕ


Оголошено дату початку будівництва першої лінії Hyperloop в ОАЕ

Будівництво комерційного маршруту Hyperloop, який буде знаходитися в Абу-Дабі (ОАЕ), планується почати в третьому кварталі 2019 року.

Про це 25 жовтня повідомила Hyperloop Transportation Technologies (HyperloopTT, HTT).

Читайте також: Маск розповів, коли запустить Hyperloop

Крім того, будуть будуватися HyperloopTT XO Square Innovation Center і Hyperloop Experience Center.

HTT оголосила про те, що її партнером з будівництва лінії Hyperloop в Абу-Дабі стане консалтингова компанія в галузі проектування Dar Al-Handasah (засновник Dar Group).

Dar Al-Handasah – останній інвестор проекту HyperloopTT, вона буде відповідати за проектування системи. В команду Dar Al-Handasah входять компанії Dar Group з США, Іспанії, Великобританії.

Раніше цього року HyperloopTT підписала угоду про наміри з Aldar Properties, будівельною, керуючою та інвестиційною компанією зі штаб-квартирою в Абу-Дабі.

Реалізація цієї угоди дозволить створити новий центр HyperloopTT, в який увійде повномасштабна комерційна транспортна система Hyperloop, а також центри XO Square Innovation Center і Hyperloop Experience Center.

Для будівництва центру була запропонована ділянка, розташована на кордоні Еміратів Абу-Дабі і Дубаї, недалеко від місця проведення виставки Expo 2020 і міжнародного аеропорту Аль-Мактум.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua