0 800 307 555
0 800 307 555

Зубко заявив про можливість зменшити комунальні рахунки вчетверо


Зубко заявив про можливість зменшити комунальні рахунки вчетверо

Енергоефективні заходи можуть дозволити зменшити суму в рахунках за опалення вчетверо, заявляє віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

“Ми не зможемо в 2,5 разу зменшити ціну на газ, але ми здатні в 4 рази зменшити комунальні рахунки”, – цитує прес-служба віце-прем’єра його слова в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Ми можемо продемонструвати на конкретному будинку в Дніпровському районі міста Києва, який за рахунок проведених енергоефективних заходів, платив за спожиту теплову енергію в минулому опалювальному сезоні 8 грн за 1 кв. м, тоді як сусідні будинки – 32 грн за 1 кв. м. Досягнута економія в 4 рази, і цей шлях абсолютно здійсненний”, – зазначив Р. Зубко.

Чиновник розповів, що за рахунок впровадження обліку теплової енергії, працюючої програми “теплі кредити”, муніципальних програм, запуску Фонду енергоефективності українці зможуть як контролювати своє споживання теплової енергії, так і істотно зменшити суми в рахунках за комунальні послуги.

“80% будинків по країні вже мають будинкові лічильники. Десятки будинків отримали енергетичні сертифікати і вже мають розуміння про своє споживання. Працююча програма “теплих кредитів”, муніципальні програми, запуск Фонду енергоефективності, модернізація ОСББ. Всі необхідні інструменти є, необхідно в першу чергу саме бажання людей рухатися в цьому напрямку”, – підкреслив Г. Зубко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua