0 800 307 555
0 800 307 555

Укртрансбезпека неефективно використовувала 110 млн грн - Рахункова палата


Укртрансбезпека неефективно використовувала 110 млн грн - Рахункова палата

Державна служба України з безпеки на транспорті неефективно використовувала спеціальний фонд державного бюджету в сумі понад 110 млн грн.

Про це йдеться у звіті про результати аудиту ефективності використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України, Державної служби України з безпеки на транспорті.

Читайте також: Рахункова палата за 22 роки виявила порушень на 310 млрд гривень, – Порошенко

Згідно зі звітом, аудит Укртрансбезпеки проводився за період 2017 рік і 6 місяців 2018 року.

“Аудиторами Рахункової палати встановлено, що придбані Укртрансбезпекою за кошти Європейського Союзу 78 мобільних пунктів габаритно-вагового контролю вартістю 109,2 млн гривень майже рік не використовуються. Кошти державного дорожнього фонду на утримання габаритно-вагових комплексів та їх дообладнання не виділялися. Аналогічно, придбані сервери вартістю майже 850 тис. гривень за відсутності програмного забезпечення та іншої комп’ютерної техніки в експлуатацію не введені”, – наголошується в звіті.

Таким чином, наголошується в документі, кошти спеціального фонду державного бюджету в сумі понад 110 млн гривень використані неефективно.

На думку Рахункової палати, це сталося в результаті нескоординованої роботи Мінінфраструктури та Укртрансбезпеки, а також тривалої відсутності керівника Укртрансбезпеки через його відсторонення від посади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua