0 800 307 555
0 800 307 555

Вікторія Михайльо – знову в ТОП-100 найвпливовіших жінок України


Вікторія Михайльо – знову в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо знову увійшла в традиційний щорічний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

У визначенні найвпливовіших жінок України брали участь експерти в сфері політики, економіки, суспільних процесів і культури.

Представляючи Вікторію Михайльо на 40-му місці рейтингу, редакція «Фокусу» відзначила її багаторічний досвід у фінансовій сфері і внесок e процес злиття двох великих банків – Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку – в єдиний і найбільший приватний банк України.

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, прокоментувала: «Моє головне професійне досягнення – робота і кар’єра в команді Альфа-Банку Україна. Я в «Альфі» вже 23 роки і тут завжди цікаво, динамічно і результативно. Останній рік був присвячений амбітному проекту – підготовці злиття Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, наймасштабнішого злиття на українському банківському ринку. Прикладів подібних за масштабом злиттів на нашому ринку не було, тому ми шукали унікальні рішення і зуміли знайти їх. Адже нам важливо не просто юридично злити два банки в один, але й об’єднати всі системи всередині, склавши складний «конструктор» часом з абсолютно невідповідних деталей. Сьогодні всі процеси запущені, і ми впевнено рухаємося до фіналу, який запланований на наступний рік.»

Нагадаємо, в 2013, 2014, 2016 і 2017 роках Вікторія Михайльо також була в числі перших 50 найвпливовіших жінок України в рейтингу журналу «Фокус».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua