0 800 307 555
0 800 307 555

Казахстан і США планують проект складання літаків регіональної авіації на $150 млн


Казахстан і США планують проект складання літаків регіональної авіації на $150 млн

АТ “Національна компанія “Казахстан Інжиніринг”, АТ “Національна компанія “Kazakh Invest” (обидві – Астана) і американська Sierra Nevada Corporation підписали лист про наміри щодо реалізації проекту складання літаків регіональної авіації в Казахстані вартістю $150 млн.

Про це повідомив директор з передінвестиційної підтримки Kazakh Invest Жандос Теміргалі.

Читайте також: В аеропорту Англії документи замінять додатком на смартфоні

Домовленості була досягнута в четвер в ході засідання казахстансько-американського бізнес-форуму в Астані.

“Проект розрахований на п’ять років і його загальна вартість – близько $150 млн”, – сказав агентству Ж. Теміргалі. Він уточнив, що документ передбачає створення робочої групи, вивчення ринку і потім організацію виробництва.

Літаки Sierra Nevada Corporation можуть бути включені в програму розвитку регіональної авіації, яка реалізується в Казахстані.

За словами Ж. Теміргалі, мова йде про невеликі літаки на 40 місць для розвитку авіаційного сполучення між невеликими містами Республіки.

Довідка Finance.ua:

  • Sierra Nevada Corporation – американська корпорація, яка займається розробкою електроніки, авіаційної техніки, володіє технологіями виробництва ракетних двигунів, космічних систем, надає продукти для потреб національної безпеки.
  • Корпорація розробляє багаторазовий космічний корабель Dream Chaser, призначений для доставки на навколоземну орбіту вантажів і екіпажів чисельністю до 7 осіб.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua