Система розпізнавання статі за голосом визначила гендерну приналежність 3,25 млн осіб


Система розпізнавання статі за голосом визначила гендерну приналежність 3,25 млн осіб

Штучний інтелект для розпізнавання статі за голосом, розроблений сервісом наскрізної аналітики та управління рекламою Calltouch, за три місяці визначив стать у 3,25 млн осіб, які дзвонили клієнтам компанії. Про це повідомили в Calltouch.

Визначення статі клієнта — важлива метрика при підрахунку кількості переглядів оголошень і конверсії від них. Однак “Яндекс.Метрика” і Google Analytics відстежують цей показник некоректно. У випадку із дзвінками статистика щодо статі не ведеться зовсім — оператори call-центрів вкрай рідко відстежують гендерний показник своїх клієнтів.

Calltouch проводила тестування своєї технології протягом трьох місяців. За цей час штучному інтелекту вдалося визначити стать 3,25 млн тих, хто дзвонив через 15 тис. сайтів-клієнтів компанії.

«При підрахунку результатів використовувалися спеціальні алгоритми класифікації, засновані на методах машинного навчання, а точність визначення статі склала 90%. Решта 10% — це дзвінки без відповіді або дзвінки, де клієнт мовчав».

Раніше група інженерів з Індії створила штучний інтелект, який дозволяє знайти людину на відео за зростом, кольором одягу і статтю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua