0 800 307 555
0 800 307 555

Sony розробила технологію для зберігання біткойнів на картках


Sony розробила технологію для зберігання біткойнів на картках

Компанія Sony давно займається питаннями безпеки для фінансових транзакцій, включаючи розробку різних технологій для захищеного зчитування і зберігання ключів і інших вразливих даних. В арсеналі компанії багато розробок, пов’язаних з платформами для ідентифікації.

Свій чималий досвід у цій сфері компанія направила на пошук рішення для захисту власників криптовалютних накопичень. Поширені online-гаманці з біткойнами, ефіром та іншими цифровими валютами, впевнені в Sony, залишають простір для шахрайства і викрадення чесно намайненого. Для захисту накопичень час переходити на апаратні гаманці і, зокрема, на карти з чіпами.

Читайте також: Криптобіржа BTCC виходить на південнокорейський ринок

Підрозділ Sony Computer Science Laboratories (Sony CSL) не розкриває деталей функціонування запропонованої платформи (hardware wallet technology) для криптовалют. Але головною відмінністю від інтернет-гаманців і віддалених сервісів зберігання криптовалют стане те, що приватні ключі більше не будуть розташовуватися ні в локальному пристрої (смартфоні, на ПК або планшеті), ні на віддаленому сервісі.

Приватні ключі для доступу до гаманця повинні бути записані в захищений чіп на картці з використання алгоритмів шифрування карти.

Перенесення публічних ключів для доступу до криптовалютного гаманця на карту підвищує захист коштів, оскільки усуває витік ключів. Також це рішення у вигляді безконтактної картки може полегшити використання криптовалюти для розрахунків в публічних місцях в терміналах.

Японська компанія має намір використовувати апаратні гаманці як елемент просування блокчейн-технологій. Для безпечного обміну даними з використанням безконтактних електронних карток і технології блокчейн буде затребувана будь-яка вразлива інформація, наприклад, набір повних даних про власника. Допустити витік таких даних може виявитися набагато небезпечнішим, ніж втратити доступ до гаманця з парою цифрових монет.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua