0 800 307 555
0 800 307 555

Джейкоб Паунсі: криптовалюта Q4. Чому Китай і далі буде попереду планети всієї


Джейкоб Паунсі: криптовалюта Q4. Чому Китай і далі буде попереду планети всієї

Ринки, що розвиваються, критично важливі для майнінгу криптовалют. Така особливість пов’язана з великою кількістю виробничих потужностей і дешевою електроенергією, які доступні в деяких країнах, що розвиваються. Китай в цілому грає дуже важливу роль в цій галузі.

По-перше, більшість виробників, які виготовляють спеціалізоване обладнання, що забезпечує перевірку і безпеку найбільших криптовалютних мереж, працюють на території Китаю.

По-друге, на частку Китаю припадає найбільша кількість хешрейтів (або обчислювальних потужностей) серед усіх країн.

Згідно з більшістю джерел, на Китай припадає більше половини потужностей з майнінгу біткойнів в світі. Це означає, що виручка від забезпечення безпеки криптовалютних мереж іде китайським операторам.

Крім того, на тлі недавніх заявок на IPO трьох найбільших виробників обладнання для роботи з криптовалютами Гонконгська фондова біржа відкриє для інвесторів доступ до 85% обладнання для майнінгу криптовалют в плані виручки і дасть право на 40% винагороди для майнерів Біткойна.

Все це додатково зміцнить позиції Китаю як країни криптовалют в плані доступу до інфраструктури.

Цікаво, що в інших країнах, таких як В’єтнам і Венесуела, діє повна заборона на поставку обладнання для майнінгу криптовалют на територію країни з метою контролю руху валют.

Дослідження, проведене раніше цього року, показало, що, за оцінками, вартість майнінгу одного біткойна у Венесуелі становить 532 долари. Ймовірно, ця вартість зросла, якщо врахувати, що складність отримання біткойнів зросла більш ніж в два рази. Жителі Венесуели і громадяни країн цікавляться криптовалютою, щоб зберегти гроші в умовах гіперінфляції.

Дехто вважає, що криптовалюти волатильні і погано зберігають вартість.

Інші ж, а саме ті, хто живе в країнах з жорсткою кредитно-грошовою політикою, вважають криптовалюти способом захисту добробуту і збереження цінності.

Очікую, що в четвертому кварталі роль ринків у поширенні і прийнятті криптовалют буде тільки зростати.

Китай продовжить домінувати в плані майнінгу у світі, незважаючи на недавню географічну диверсифікацію місцевих фірм і зростання конкуренції з боку іноземних компаній.

При черговому виникненні тенденції до підвищення, очікую випереджального зростання ринку майнінгу криптовалют.

Капітал, отриманий при майбутніх IPO, значною мірою відкриє ринок криптовалют для інвесторів і дасть відповідним компаніям безліч ресурсів для продовження розробки нового обладнання.

Із зростанням невизначеності і геополітичного ризику криптовалюти можуть «підняти голову» при тестуванні світової грошової системи.

Джейкоб Паунсі, аналітик Saxo Bank з криптовалют

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Колонка відображає виключно точку зору автора, та може не збігатися з думкою редакції. Публікація колонок здійснються згідно Правил, а Finance.ua виконує лише роль носія. Копіювати ці авторські матеріали можна лише за наявності посилання на автора та Finance.ua.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Архiви:2020 2019 2018 2017 2016 2015
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua