0 800 307 555
0 800 307 555

Шанс 1 на 303 млн: знайшовся переможець рекордної лотереї в США з джек-потом в $1,6 млрд


Шанс 1 на 303 млн: знайшовся переможець рекордної лотереї в США з джек-потом в $1,6 млрд

Організатори американської лотереї Mega Millions оголосили про те, що в розіграші рекордного в історії джек-поту на суму $1,6 млрд є як мінімум один переможець.

У повідомленні організаторів вказується, що квиток, в якому збіглися всі шість цифр, був проданий в штаті Південна Кароліна. При цьому підрахунок квитків у деяких штатах все ще триває, і якщо буде виявлено кілька переможців, сума буде порівну поділена між ними.

Джек-пот лотереї Mega Millions зростав з липня, коли компанія колег в Каліфорнії спільно виграла $543 млн. Попередній рекорд в Mega Millions ($656 млн) був встановлений в 2012 році, тоді приз був поділений між трьома переможцями. Рекорд за всю історію розіграшів в США належить іншій лотереї, Powerball – на початку 2016 року переможець отримав $1,586 млрд.

Зазначається, що зазначена сума розрахована для сукупних виплат протягом 30 років. Якщо переможець вирішить забрати всі гроші відразу, він отримає всього $913 млн.

Шанси на перемогу в минулому розіграші Mega Millions становили 1 на 303 млн, при цьому ймовірність, що в цьому турі буде виявлено переможця, була приблизно 75%. При цьому експерти говорять про те, що більшість покупців лотерейних квитків є найбільш малозабезпеченими громадянами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua