0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін направить частину коштів від нових євробондів на викуп 6-місячних паперів


Мінфін направить частину коштів від нових євробондів на викуп 6-місячних паперів

Міністерство фінансів України планує спрямувати частину коштів від розміщення нових єврооблігацій на викуп шестимісячних цінних паперів на $725 млн, розміщених в кінці серпня поточного року.

Про це повідомляється в попередньому проспекті емісії нових єврооблігацій.

“Кошти від розміщення будуть спрямовані на фінансування викупу дисконтних єврооблігацій на $725 млн, емітованих 28 серпня 2018 року, а також загальних бюджетних витрат”, – зазначено в документі.

Як повідомлялося, Україна в кінці серпня 2018 року вийшла на міжнародний ринок капіталу з приватним розміщенням облігацій зовнішньої державної позики (ОВДП) на $725 млн. Піврічні дисконтні облігації були розміщені за ціною 95,551% номіналу, що, за оцінками Національного банку України, відповідає прибутковості на рівні 9,1% річних.

За даними Мінфіну, облігації розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, які надали фінансову підтримку Україні в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються.

23 жовтня Україна розпочала цикл зустрічей з інвесторами щодо розміщення нових 10-річних єврооблігації. Крім цього, допускається можливість розміщення 5-річного траншу до 10-річних паперів.

Організаторами зустрічей призначені міжнародні банки BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs і J. P. Morgan, фінансовим консультантом – Rothschild.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua