0 800 307 555
0 800 307 555

Україна стає серйозним гравцем на європейському ринку авіаперевезень - Гройсман


Україна стає серйозним гравцем на європейському ринку авіаперевезень - Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошує на необхідності розвитку регіональних аеропортів в Україні у зв’язку зі зростанням ролі країни на європейському ринку авіаперевезень.

“Україна стає серйозним гравцем на європейському ринку авіаперевезень. І в цьому контексті важливо посилити роль столичного аеропорту “Бориспіль” як регіонального хаба, і опрацювати спільно з міжнародними партнерами можливості розвитку регіональних аеропортів”, – повідомила прес-служба Кабінету Міністрів з посиланням на В. Гройсмана на спеціальній урядовій нараді, присвяченій ситуації в авіагалузі.

Згідно з повідомленням, за дев’ять місяців поточного року порівняно з січнем-вереснем 2017 року, зростання склало 15,5%, а до кінця року абсолютний показник пасажиропотоку очікується на рівні близько 20 млн пасажирів.

За словами прем’єра, сьогодні третина авіаперевезень – це транзитні пасажири, які обирають Київ місцем пересадки.

“Одночасно важливий і розвиток регіональних аеропортів. Одеса, Львів, Харків, Херсон – там теж зростає пасажиропотік. Нам треба робити глобальну програму їх розвитку. Буду пропонувати конкретні проекти розвитку аеропортів міжнародним партнерам”, – додав В. Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua