0 800 307 555
0 800 307 555

Цього року НБУ направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції в банках


Цього року НБУ направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції в банках

Національний банк України за січень-вересень 2018 року направив правоохоронцям 40 листів про підозрілі операції клієнтів банків та небанківських фінансових установ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Читайте також: НБУ радить небанківським фінустановам пройти тести для підготовки до нового регулювання

«За 9 місяців 2018 року Національний банк направив Службі безпеки України інформацію щодо 36 банків і 8 небанківських фінансових установ: за результатами перевірок з питань фінансового моніторингу направлено 29 листів з інформацією про підозрілі фінансові операції клієнтів банків на загальну суму понад 54,5 млрд грн, 68,1 млн дол США, 9,4 млн євро. За результатами валютного контролю з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з організованою злочинністю відправлено 11 листів про великомасштабні операції клієнтів банків щодо фінансових операцій на загальну суму понад 58,8 млн грн, 315,2 млн дол. США, 1,6 млн євро, 57,2 млн руб», – йдеться в повідомленні.

Також протягом 9 місяців 2018 року Національним банком було відправлено п’ять повідомлень про підозрілі фінансові операції в Національне антикорупційне бюро України.

В основному надана правоохоронним органам інформація стосувалася проведення клієнтами банків фінансових операцій, характер або наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов’язані з виведенням капіталів, легалізацією кримінальних доходів, конвертацією (переказом) безготівкових коштів в готівку, здійсненням фіктивного підприємництва, відходом від оподаткування тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua