0 800 307 555
0 800 307 555

Суд не дозволив Коломойському заблокувати роботу міжнародних радників


Суд не дозволив Коломойському заблокувати роботу міжнародних радників

Київський районний суд Одеси 18 жовтня 2018 року залишив без розгляду позовні вимоги колишнього власника Приватбанку Ігоря Коломойського, якими він намагався заблокувати співпрацю Національного банку, Міністерства фінансів і Приватбанку з українськими та міжнародними компаніями (юридичними радниками і консультантами).

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

Ці компанії були залучені до фінансового розслідування діяльності колишніх співвласників Приватбанку і юридичного супроводу справ, що стосуються націоналізації банку.

Суд погодився, що Коломойський, подавши цей позов, зловживав своїми процесуальними правами і намагався затягнути судовий розгляд.

Подаючи позов до Київського районного суду Одеси до ТОВ “Телекомпанія “АРС” з приводу захисту честі, гідності та ділової репутації, він намагався штучно змінити територіальну підсудність позовних вимог до інших співвідповідачів, зареєстрованих в Києві і за межами України.

Основні і похідні вимоги колишнього акціонера Приватбанку мають різний предмет суперечки, що свідчить про їх непов’язаність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua