Комітет ВР просить МЕРТ надати дані про лічильники тепла і води


Комітет ВР просить МЕРТ надати дані про лічильники тепла і води

Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства просить Міністерство економічного розвитку і торгівлі надати статистичну та аналітичну інформацію про засоби обліку (лічильники тепла, гарячої та холодної води).

Про це повідомляє інформаційне управління ВР.

Читайте також: Уряд дозволив встановлювати лічильники тепла в старих будинках

Зокрема, комітет вирішив перенести розгляд проекту закону про внесення змін у деякі закони України про метрологію та метрологічну діяльність №9061 через необхідність додаткового вивчення питання.

“Мінекономрозвитку направило звернення комітету з проханням надати статистичну та аналітичну інформацію про засоби обліку (лічильники тепла, гарячої та холодної води), а саме: кількість встановлених лічильників (комерційних вузлів обліку та індивідуальних) за видами, яка частина з них вимагає сертифікації і на яких підставах), періоди перевірки (їх вартість) і їх результати (відсоток заміни, вартість ремонту)”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що законопроект стосується питань проведення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки, які використовуються для цілей комерційного, в тому числі розподільного, обліку комунальних послуг, тобто будинкових та квартирних лічильників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua