0 800 307 555
0 800 307 555

Комітет ВР просить МЕРТ надати дані про лічильники тепла і води


Комітет ВР просить МЕРТ надати дані про лічильники тепла і води

Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства просить Міністерство економічного розвитку і торгівлі надати статистичну та аналітичну інформацію про засоби обліку (лічильники тепла, гарячої та холодної води).

Про це повідомляє інформаційне управління ВР.

Читайте також: Уряд дозволив встановлювати лічильники тепла в старих будинках

Зокрема, комітет вирішив перенести розгляд проекту закону про внесення змін у деякі закони України про метрологію та метрологічну діяльність №9061 через необхідність додаткового вивчення питання.

“Мінекономрозвитку направило звернення комітету з проханням надати статистичну та аналітичну інформацію про засоби обліку (лічильники тепла, гарячої та холодної води), а саме: кількість встановлених лічильників (комерційних вузлів обліку та індивідуальних) за видами, яка частина з них вимагає сертифікації і на яких підставах), періоди перевірки (їх вартість) і їх результати (відсоток заміни, вартість ремонту)”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що законопроект стосується питань проведення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки, які використовуються для цілей комерційного, в тому числі розподільного, обліку комунальних послуг, тобто будинкових та квартирних лічильників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua