0 800 307 555
0 800 307 555

Uber планує запустити службу доставки їжі дронами 2021 року


Uber планує запустити службу доставки їжі дронами 2021 року

Американська компанія Uber Technologies розмістила на своєму сайті вакансію на позицію голови підрозділу з розробки дронів-доставників.

В описі вакансії йдеться, що топ-менеджер повинен розробити функціонал вже до наступного року і запустити сервіс відразу на декількох ринках до 2021 року. Після отримання запиту від WSJ вакансія була видалена.

Читайте також: Uber створив кнопку екстреної допомоги для пасажирів

Експерти відзначають, що Uber готується до IPO в наступному році, в рамках якого компанія може бути оцінена в $120 млрд. Відкриття додаткових послуг може підвищити капіталізацію фірми, що спеціалізується на перевезеннях пасажирів і доставки їжі.

Відзначається, що компаніям, які розробляють аналогічні сервіси, доведеться зіткнутися з необхідністю узгодити їх з регуляторами, які поки що не розробили чітких критеріїв оцінки безпеки роботи дронів. За словами експертів, для появи дієвої нормативно-правової бази у сфері доставки товарів дрона потрібно більше часу, ніж закладені в плани Uber три роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua