Американці витратять $9 млрд на святкування Хеллоуїна


Американці витратять $9 млрд на святкування Хеллоуїна

Витрати жителів США на святкування Хеллоуїна (Дня всіх святих), що відзначається 31 жовтня, в 2018 році досягнуть $9 млрд, свідчать дані Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation, NRF), засновані на результатах проведеного Prosper Insights & Analytics опитування.

У 2017 році обсяг видатків склав рекордні $9,1 млрд.

Цьогоріч понад 175 млн американців планують взяти участь у святкуванні Хеллоуїна, і середні витрати в розрахунку на одну людину складуть $86,79, зазначають в NRF.

“Ситуація в економіці сприятлива і рівень споживчої довіри досить високий, – зазначає президент і CEO організації Меттью Шей. – Таким чином, сім’ї готові витрачати гроші на святкування Хеллоуїна в цьому році”.

“Ритейлери запасаються товарами, щоб забезпечити дітей, тварин і дорослих їхніми улюбленими прикрасами, цукерками і костюмами в цьому сезоні”, – говорить він.

Згідно з результатами опитування, американці планують витратити в цілому $3,2 млрд на костюми для святкування Хеллоуїна, $2,7 млрд – на різні прикраси, $2,6 млрд – на цукерки і ще $400 млн – на вітальні листівки.

Дедалі популярнішою стає купівля на Хеллоуїн костюмів для домашніх вихованців: у 2018 році такі витрити планують майже 20% американців, які готуються відзначати це свято, в порівнянні з 16% роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування