0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія Ахметова домовилася з General Electric про постачання обладнання для "зелених" електростанцій


Компанія Ахметова домовилася з General Electric про постачання обладнання для "зелених" електростанцій

Енергохолдинг ДТЕК підписав другий контракт з американською General Electric на поставку обладнання для Приморської ВЕС сумарною потужністю 200 МВт.

Про це повідомила прес-служба холдингу.

Перший договір на поставку обладнання для Приморської ВЕС (100 МВт) сторони підписали в грудні 2017 року. Її спорудження завершиться в кінці 2018-го.

Друга черга потужністю 100 МВт також буде споруджена в Запорізькій області. Початок будівництва – четвертий квартал 2018 року.

“Наші амбіції – до кінця 2019 року збудувати 1000 МВт потужностей сонячних і вітряних електростанцій. Це амбітна мета, яка вимагає величезних інвестицій за мірками України. Вартість будівництва такого обсягу потужностей перевищує €1 млрд”, – сказав гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.

Раніше ДТЕК домовився з китайською CMEC про проектування та будівництво сонячної електростанції потужністю 200 МВт в місті Нікополь (Дніпропетровська область). У серпні 2017 року ДТЕК ВДЕ (операційна компанія, що управляє активами ДТЕК в сфері відновлюваної енергетики) ввела в експлуатацію Трифонівську сонячну електростанцію (СЕС) потужністю 10 МВт в Херсонській області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua