0 800 307 555
0 800 307 555

ВС зобов'язав Пенсійний фонд розрахуватися з пенсіонерами, які мають статус внутрішньо переміщених осіб


ВС зобов'язав Пенсійний фонд розрахуватися з пенсіонерами, які мають статус внутрішньо переміщених осіб

Велика палата Верховного Суду (ВСУ) зобов’язала Пенсійний фонд України розрахуватися з пенсіонерами, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомив адвокат Ario Law Firm Микола Соколов, Велика палата Верховного Суду залишила без задоволення апеляційну скаргу Бахмутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (ОУ ПФУ) в Донецькій області, який відмовив у виплаті пенсіонерові, що має статус внутрішньо переміщеної особи.

Розгляд справи про невиплату пенсій громадянам зі статусом внутрішньо переміщених осіб Велика палата Верховного Суду почала 4 вересня.

Як повідомлялося, в лютому 2018 року до Верховного Суду надійшло подання судді Донецького окружного адміністративного суду про позов пенсіонера до Бахмутського ОУ ПФУ як зразковій справі. До подання додавалися копії матеріалів за 26 типовими справами. 3 травня 2018 року ВСУ підтвердив незаконність рішення Бахмутського ОУ ПФУ і зобов’язав відновити виплату пенсій. Висновки Верховного Суду в цій зразковій справі підлягають застосуванню в усіх адміністративних судах у аналогічних справах.

Разом з тим, не бажаючи відновлювати виплату пенсій, Бахмутське ОУ ПФУ оскаржило рішення Верховного Суду, тому, згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, рішення Верховного Суду у зразковій справі підлягає перегляду його Великою палатою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua