0 800 307 555
0 800 307 555

BMW займеться розробкою батарей з можливістю повторного використання і переробки


BMW займеться розробкою батарей з можливістю повторного використання і переробки

Німецький автовиробник BMW Group оголосив про створення технологічного консорціуму зі шведською компанією з виробництва акумуляторних батарей Northvolt і бельгійською групою Umicore, що займається постачанням та переробкою матеріалів, з метою розробки батарей з повним замкнутим життєвим циклом для електричних автомобілів в Європі.

Створені в рамках проекту батареї отримають конструкцію з урахуванням можливості їх подальшого повторного використання та переробки.

Читайте також: BMW стане контролюючим акціонером китайського СП в 2022 році

Передбачається, що за тривалим періодом первинного використання як акумуляторної батареї в автомобілі, можливо, буде слідувати інша фаза вторинного використання батареї як стаціонарного пристрою для зберігання енергії.

Після закінчення життєвого циклу батарея піддається переробці, і отримана сировина повторно використовується, тим самим завершуючи цикл.

Співпраця компаній спрямована на створення екологічно безпечних і розрахованих на тривалу перспективу продуктів. Повідомляється, що BMW Group надасть консорціуму інвестиції, щоб підтримати проект на початковому етапі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua