Оператори ProZorro заробили понад 470 млн гривень у 2017 році, - Рахункова палата


Оператори ProZorro заробили понад 470 млн гривень у 2017 році, - Рахункова палата

Рахункова палата заявляє, що оператори електронних майданчиків системи електронних закупівель ProZorro заробили понад 470 млн гривень у 2017 році.

Про це йдеться у письмовій відповіді Рахункової палати.

Читайте також: Стало відомо, скільки Україна отримала від малої приватизації

“Згідно з рішенням №13-1, Рахунковою палатою орієнтовно розраховано можливий прибуток операторів електронних майданчиків: у середньому суб’єкти господарювання – адміністратори електронних майданчиків, які брали участь в електронних закупівлях, повинні були отримати від учасників електронних торгів у 2017 році більш ніж 473269,83 тис. гривень”, – відзначає Рахункова палата.

Крім того, оператори електронних майданчиків отримують кошти за надання додаткових послуг користувачам (учасникам процедур), які стосуються електронних торговельних процедур, але не входять в базовий пакет послуг оператора.

Вартість таких послуг визначається за домовленістю між оператором і користувачем особисто, що залишається поза межами контролю органів державної влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua