0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ скасовує ще 4 види комісії


ПУМБ скасовує ще 4 види комісії

Жовтень – місяць відмін комісій в ПУМБ! Банк вже скасував комісію за смс-банкінг на додатковий номер телефону, перевипуск та заміну ПІН-коду карт, а також плату за мінівиписку про останні 5 операцій та за друк чеку з балансом в АТМ. Проте, на цьому приємні сюрпризи не закінчуються: банк скасовує ще 4 види комісії.
Відтепер процедура перевипуску карти буде здійснюватися безкоштовно. Це правило поширюється на всі дебетні карти для фізичних осіб.
Також з жовтня скасовується комісія за поповнення рахунку у національній валюті третьою особою в касі банку. Раніше комісія за такий переказ становила 0,5%. Проте, якщо сума поповнення перевищувала 40 тис. гривень, комісія за послугу складала 200 грн (максимальна сума). Тепер незалежно від суми поповнення комісія становитиме 0 гривень. Здійснюйте поповнення рахунків інших клієнтів банку без вагань – тепер це зручно, як ніколи!
Зміни також торкнулися переказів з АТМ. Раніше за переказ коштів між картками ПУМБ з банкомату потрібно було заплатити 0,45% від суми переказу. З 5 жовтня комісію повністю скасовано!
«Ми перебуваємо у постійному діалозі з клієнтами, щоб визначити, що саме потрібно покращити в продуктах банку. Адже тільки так можна переконатися, що той сервіс, який надає ПУМБ, та ті продукти, які ми створюємо, повністю задовольняють наших клієнтів. Протягом жовтня ми вже втілили частину змін, які стосувалися відміни комісій. До кінця місяця плануємо переглянути інші тарифи банку – деякі комісії буде скасовано, деякі знижено», – прокоментував директор Департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua