0 800 307 555
0 800 307 555

Автомобілі Volvo отримають бортовий комп'ютер на платформі NVIDIA


Автомобілі Volvo отримають бортовий комп'ютер на платформі NVIDIA

Компанії Volvo Cars і NVIDIA оголосили про розширення співпраці в галузі розробки передових апаратних платформ для транспортних засобів майбутнього.

Йдеться про створення високотехнологічного бортового комп’ютера зі штучним інтелектом (ШІ) для нового покоління автомобілів Volvo. Така система зможе з високою ефективністю обробляти інформацію від численних бортових датчиків і камер.

Читайте також: Мільйонна вантажівка Volvo отримала незвичайну комплектацію

Основою комп’ютера послужить платформа NVIDIA DRIVE AGX Xavier. Новий процесор розроблений на базі останніх досягнень NVIDIA в галузі штучного інтелекту.

«Разом з системами кругового огляду та моніторингу уважності водія центральний комп’ютер зробить внесок у створення повністю автономних автомобілів Volvo», — йдеться в заяві компаній.

Спільний проект посприяє ще більшому зміцненню партнерських відносин між Volvo Cars і NVIDIA. У минулому році компанії почали спільну розробку передових систем та їх програмного забезпечення для автомобілів з автономним режимом водіння.

Очікується, що перші автомобілі Volvo з бортовим комп’ютером нового покоління будуть представлені на початку наступного десятиліття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua