0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Прибуток JPMorgan в III кв. зріс на чверть, виручка від трейдингу скоротилася


Прибуток JPMorgan в III кв. зріс на чверть, виручка від трейдингу скоротилася

JPMorgan Chase & Co., найбільший в США банк за капіталізацією і обсягом активів, збільшив прибуток і виручку в третьому кварталі 2018 року більше від очікувань Уолл-стріт, незважаючи на ослаблення доходів від торговельних операцій.

JPMorgan опублікував звітність першим з провідних банків США. Аналітики очікують позитивних результатів сектора в цілому завдяки підвищенню процентних ставок.

Чистий прибуток JPMorgan в липні-вересні піднявся на 24,5%, до $8,38 млрд, або $2,34 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $6,73 млрд, або $1,76 на акцію, за аналогічний період минулого року, йдеться в звітності банку.

Виручка банку підвищилася на 5,2% – з $26,45 млрд до $27,82 млрд.

Аналітики, опитані FactSet, прогнозували прибуток банку на рівні $2,26 на акцію при виручці в $27,44 млрд.

“Економіка США та світу загалом продовжують демонструвати силу, незважаючи на зростання економічної і геополітичної невизначеності, яка в якийсь момент в майбутньому може справити негативний вплив на економіку”, – заявив глава JPMorgan Джеймі Даймон.

Чистий процентний дохід JPMorgan в третьому кварталі зріс до рекорду – на 7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, склавши $14,1 млрд (прогноз – $14 млрд). рентабельність власного капіталу досягла 14% проти 11% роком раніше.

У 2018 році в цілому JPMorgan очікує чистий процентний дохід близько $55,5 млрд, середнє зростання основного кредитного портфеля на 6-7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування