0 800 307 555
0 800 307 555

Індекс людського капіталу: Україна бере участь у пілотному проекті Світового банку


Індекс людського капіталу: Україна бере участь у пілотному проекті Світового банку

Україна увійшла до перших 6 країн, які взяли участь у пілотному проекті Світового банку щодо індексу людського капіталу.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, посилаючись на висновки Світового банку.

“Україна увійшла до перших 6 країн, які взяли участь у пілотному проекті Світового банку та стали імплементаторами індексу людського капіталу. На сьогодні до цього проекту доєднались вже 28 країн”, – наголосили у МОЗ.

За інформацією Міністерства, в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун разом з українською делегацією взяла участь у щорічній зустрічі МВФ та Світового банку. Цьогоріч говорили про необхідність розвитку найбільшого світового активу — людського капіталу.

За словами Супрун, у світі фінансів сферу охорони здоров’я розглядають в контексті витрат як в Україні, так і в будь-якій іншій країні.

“Коли насправді фінансування цієї сфери треба розглядати як інвестиції. 795 мільйонів людей не мають достатньо їжі, щоб вести здоровий активний спосіб життя. Це складно уявити у 2018 році. Але інвестиції в розвиток харчової промисловості вже змінюють життя мільйонів. З 7,4 мільярда населення світу половина не отримує необхідні медичні послуги. Для того, щоб змінити це, маємо зсунути парадигму фінансування сфери охорони здоров’я — з витрат на інвестиції”, – сказала Супрун.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua