SEC скасувала шахрайське ICO, що нібито отримало її схвалення


SEC скасувала шахрайське ICO, що нібито отримало її схвалення

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США отримала постанову суду на зупинку запланованого первинного розміщення токенів (ICO), організатори якого нібито отримали дозвіл від SEC.

Як повідомляється в прес-релізі комісії, компанія Blockvest LLC і її засновник Реджинальд Бадді Рінгголд III, який також відомий під ім’ям Расул Абдул Рахім Ель, помилково заявляли, що ICO отримало схвалення з боку різних регуляторів. Вони використовували друк SEC без дозволу, що є порушенням федеральних законів, а також обманно називали свій криптофонд ліцензованим.

Крім того, Рінгголд рекламував ICO за допомогою створеного ним фейкового агентства Blockchain Exchange Commission, яке використовувало графічне зображення, схоже на печатку SEC, і ту саму адресу, за якою знаходиться штаб-квартира комісії.

Blockvest і Рінгголду були пред’явлені звинувачення і в інших шахрайських діях.

“Ми стверджуємо, що це ICO використовує печатку SEC … для того, щоб обманом змусити інвесторів думати, що воно схвалено регулювальними органами, – сказав голова відділу кібербезпеки SEC Роберт Коен. – SEC не підтримує інвестиційні продукти, і інвестори повинні бути дуже скептично налаштовані з приводу будь-яких заяв, що передбачають інше”.

Суд південного округу Каліфорнії видав дозвіл на заморозку активів обвинувачених. Слухання у справі призначені на 18 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua