0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям подобається працювати в торгівлі і на будівництві


Українцям подобається працювати в торгівлі і на будівництві

Державна фіскальна служба (ДФС) відзначає зростання кількості прийнятих на роботу співробітників у різних секторах бізнесу за п’ять робочих днів жовтня 2018 року у порівнянні з таким же періодом попереднього місяця.

“Якщо брати за галузями, то найбільша кількість повідомлень подана від бізнесу роздрібної торгівлі. За п’ять днів вересня було офіційно найнято 3,5 тис. осіб, вже з початку жовтня у нас зростання в чотири рази – 12,4 тис.. В сфері громадського харчування: на початок вересня було зареєстровано 1,6 тис. співробітників, у жовтні – 8,1 тис.», – написав в. о. голови ДФС Олександр Власов у Facebook в середу.

За його словами, будівельні компанії збільшили кількість найнятих працівників до 4,3 тис. за п’ять днів жовтня порівняно з 1,7 тис. за той же період минулого місяця.

Всього за п’ять робочих днів жовтня цього року подано 92,7 тис. повідомлень про прийняття на роботу 169,5 тис. співробітників, що складає 35% кількості працевлаштованих громадян у вересні, підсумував О. Власов.

Як наголошується в повідомленні на сайті відомства, ДФС в жовтні має намір додатково перевірити 78 будівельних компаній, тоді як всього в графіку перевірок на поточний рік – 365 підприємств.

«Також ДФС ідентифікувала 25 компаній з управління активами, які задіяні в роботі суб’єктів будівельного ринку. Зараз відбувається процедура їх відбору та включення в план-графік документальних перевірок», – цитує прес-служба О. Власова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua