0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко: музей на Поштовій площі у Києві буде однозначно


Кличко: музей на Поштовій площі у Києві буде однозначно

Питання про створення музею на Поштовій площі вирішене і Київрада давно ухвалила відповідне рішення. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради, під час обговорення проекту рішення про розірвання договору з інвестором.

“Музей там буде – це однозначно! Ми обговорюємо, як його зробити та як убезпечити і всю конструкцію, і подальшу роботу археологів. Бо ми можемо, звичайно, в політичному пориві розірвати угоду, а що потім робити?! Поки будемо судитися з інвестором, бо доведеться повертати йому вкладені кошти, – на Поштовій все так і стоятиме. А хто візьме на себе відповідальність за знахідки, які в цей час руйнуватимуться, і за безпечність конструкції та перебування людей на самій площі?” – зазначив Кличко.

Він повідомив, що до роботи зі створення музейного простору долучилося Міністерство культури.

“У Мінкульті вже відбулося кілька засідань і зустрічей з цього приводу. І хочу відзначити, що я теж зустрічався з усіма сторонами. Пропоную розглянути не тільки рішення, а відповідально поставитися і обговорити всю ситуацію. На сьогодні інвестор готовий представити план укріплення, розроблений згідно з думками археологів і громадськості. І надати гарантії щодо забезпечення площ під музейний простір. Пропоную заслухати скориговані плани – згідно яких інвестор готовий внести корективи в угоду щодо своїх зобов‘язань. Він це заявив в Мінкульті під стенограму. І поставитися до питання серйозно і практично, а не виходячи з політичної кон’юнктури”, – звернувся до депутатів Кличко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua