Volkswagen розв'язав проблему екологічної відповідності для всіх популярних моделей


Volkswagen розв'язав проблему екологічної відповідності для всіх популярних моделей

Volkswagen оголосив, що всі його найпопулярніші моделі вже відповідають новому тесту рівня викидів шкідливих речовин і витрати пального, який називається WLTP.

З минулого місяця всі нові автомобілі, що продаються на Старому Континенті, мають відповідати тесту WLTP. Він більш точний. Щоб пройти цей тест, автомобілі повинні оснащуватися особливим фільтром, після чого їх тестують на спеціальних майданчиках.

Читайте також: Автомобілі Volkswagen підключать до єдиної хмари даних

Більшість автовиробників не можуть своєчасно перелаштуватися під нові правила. В результаті виробництво деяких моделей призупинено. Так, наприклад, компанія Audi з цієї причини тимчасово призупинила в Європі і на інших ринках продажі RS3 Sportback і седана RS3. Їх серійне виробництво планують відновити через кілька місяців.

«На нові тести ми витрачаємо в 2-3 рази більше часу, ніж раніше. Нам доводиться тестувати окремо навіть спеціальні версії», – сказав Томас Зан, глава VW з маркетингу та продажу.

В результаті, у вересні за попередньою інформацією продажі VW Group знизилися на п’яти найбільших європейських ринках, включаючи Німеччину. Але зараз вже всі найпопулярніші моделі Volkswagen пройшли перевірку WLTP.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua