0 800 307 555
0 800 307 555

III Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odesa 5T Investment Promotion Forum


В Одесі завершився III Міжнародний інвестиційний бізнес-форум Odesa 5T Investment Promotion Forum. Ця, мабуть, найголовніша ділова подія року на Півдні України вже втретє доводить, як важливо мати платформу, де можна ділитися накопиченим досвідом, обговорювати стратегічні плани розвитку України і Одеси, визначати пріоритетні напрямки розвитку міських проектів, кіновиробництва, інновацій у сфері енергоефективності, а також розглядати питання енергозбереження та маркетингу територій, загострюючи увагу на особливо актуальних проблемах міста і регіону загалом.

Організаторами заходу стали: Odesa 5T Investment Agency, Odesa MICE Аgency, Департамент економічного розвитку Одеси, за підтримки Одеської міської ради.

Цього року в форумі Odesa 5T взяли участь 780 учасників і гостей з різних країн світу, серед яких були успішні бізнесмени, інвестиційні компанії та інвестори. В рамках форуму виступили 38 спікерів, проведено 2 самостійних заходи — Invest Awards і Networking Cocktail.
Відкриття відбулося в концерт-холі «Сади Перемоги». Учасників форуму привітали міський голова Геннадій Труханов і голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, вітальні слова для учасників форуму передав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Особливу увагу гості та учасники заходу приділили інвестиційній привабливості Одеси — заступник одеського міського голови Павло Вугельман і голова інвестиційного агентства «Одеса 5Т» Олександра Олейникова провели презентацію муніципального інвестиційного потенціалу.

В рамках першого дня відбулася панельна дискусія «Державна стратегія України в питаннях 5Т». Учасники: експерт команди підтримки реформ Міністерства економічного розвитку Ніно Даменія; генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач; директор Інституту Франції в Україні, експерт з питань програм фінансування ЄС Матьє Арден. Модератор: голова інвестиційного агентства «Одеса 5Т» Олександра Олейникова.

У треку «Інновації та інвестиції» виступили: засновник і президент A7 GROUP Марія Барабаш та регіональний менеджер по Східній Європі Amazon Web Services Сергій Раковський.

В ході роботи першої панелі було підкреслено, що для забезпечення досягнення цілей в галузі сталого розвитку необхідно дотримуватися основної стратегії держави.

У рамках треку «Технології» відбулося відкриття першого українського акселератора для міських проектів «Betamisto». Його завдання — допомогти громадянам отримати муніципальне фінансування та підтримку дійсно важливих для городян проектів.

У центрі уваги учасників треку «Транспорт і торгівля» опинилася презентація програми для моніторингу громадського транспорту в місті — Public Transport Odessa.
Після підбиття підсумків першого дня форуму відбувся розіграш подарунків від партнерів.

Завершила вечір церемонія Invest AWARDS і нагородження компаній, які відзначилися в п’яти основних напрямках «Одеса 5Т».

У другий день роботи форуму, 5 жовтня, в IL Decameron Clubhouse Odessa пройшла панельна дискусія «Енергоефективність» і були проведені 2 треки. Цього року тема «Кіноіндустрія і кінокомісії» привернула увагу актриси німецького і світового кінематографа, лауреата премії «Золотий глобус», двічі лауреата премії Deutscher Filmpreis, продюсера і режисера Настасії Кінскі. Вона прилетіла до Одеси, щоб взяти участь в одній з головних панельних дискусій, що присвячена створенню Кінокомісії Одеси. Основною метою Кінокомісії стане розвиток маркетингу і залучення інвестицій в кіноіндустрію міста.

У треку «Маркетинг і просування міст» кожен запрошений продемонстрував свій досвід стратегічного бачення розвитку Одеси. На думку Михайла Крикунова, місто — це площадка для реалізації амбіцій. Одесі, як глобальному місту, необхідно просувати себе зовні, щоб стати центром притягання кадрів, проектів і фінансових ресурсів.
У перерві відбулася церемонія відкриття найбільшого в світі барометра Фіцроя «Storm Glass».

5 жовтня в Terminal 42 пройшло глобальне змагання для стартапів посівної стадії на ринках, що розвиваються, і швидко зростаючих стартап-екосистемах — Seedstars World, в партнерстві з Omidyar Network. Три стартапи з 11 відібраних — Beat, Hive Identity Technologies і Marakos — пройшли до фіналу українського змагання, яке відбудеться в грудні цього року в Києві. Переможець отримає приз у сумі до 1 млн дол. США інвестицій та інші призи від партнерів і зможе представити країну на саміті Seedstars в Швейцарії.

Також 5 жовтня в Impact Hub Odessa пройшла презентація Комунального закладу «Грантовий офіс «Одеса 5Т». Як зазначив віце-мер Одеси Павло Вугельман, створення такого закладу було вкрай необхідно для ефективного залучення грантових коштів на реалізацію міських проектів.

Медіапартнерами заходу виступили: Офіційний діловий портал «Капітал», ACC, ЄБА, InVenture, Медіахолдинг 100%.

Партнерами, що люб’язно надали свою продукцію для Форуму, стали: вода «Моршинська», ТД «Вина Світу», «Одеська Артіль», ІНСАЙД ГРУПП, Бюро флористики і декору Sova, Nikitina Magic Shock, компанія «Цех».
Партнерами Odesa 5T в Експозоні виступили: GST, ІНСАЙД ГРУПП, MiRONAFT, Netpeak Cluster, Wave Odessa Business School, Odessa 365, Kwambio і Gutenbergs, AROMIC, Public Transport Odessa, Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, ЕСУ, ТОВ «ЮНІП УКРАЇНА», ТІЦ Одеси.

Партнером, що відповідає за розміщення гостей форуму, став Il Decameron ClubHouse.

Також партнерами форуму виступили «Тартус-тур», MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, Seedstars World, UWEA, Quick Click, Pictus, Provectus, Hillel IT School, SOTY smm-агентство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Odessa5t
Опитування
В Контексті Finance.ua