0 800 307 555
0 800 307 555

Mitsubishi Motors вкладе 4 млрд єн у збільшення потужності заводу в Індонезії


Mitsubishi Motors вкладе 4 млрд єн у збільшення потужності заводу в Індонезії

Японська Mitsubishi Motors Corp. планує інвестувати близько 4 млрд єн ($35,3 млн) в збільшення виробничих потужностей на підприємстві в місті Бекасі (острів Ява, Індонезія).

В результаті максимальний обсяг випуску автомобілів на підприємстві буде доведений до 220 тис. одиниць в 2020 фінансовому році (завершиться 31 березня 2021 року) в порівнянні з 160 тис. одиниць в даний час, повідомляється в прес-релізі компанії.

Це зумовлено високим попитом на кроссвен Xpander в Індонезії і на експортних ринках, включаючи країни АСЕАН. Планується, що обсяг виробництва Xpander зросте після розширення підприємства до 160 тис. машин з 115 тис. зараз, а експорт – до 50 тис. з 30 тис. автомобілів.

Кількість робочих місць на заводі в Бекасі збільшиться на 800, загальна кількість співробітників досягне 4,1 тис. осіб.

Крім того, двигуни для Xpander будуть випускатися на заводі Nissan Motor Indonesia (“дочка” Nissan Motor Co.). Це збільшить рівень локалізації виробництва Xpander до 80% в порівнянні з нинішніми 70% і позитивно позначиться на процесі оптимізації схеми поставок, зазначається в повідомленні Mitsubishi.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua