Нова стратегія ЄБРР: Маркарова назвала плюси для бізнесу


Нова стратегія ЄБРР: Маркарова назвала плюси для бізнесу

Завдяки затвердженій стратегії ЄБРР для України на 2018-2023 роки, бізнес зможе отримати від банку не тільки фінансування, а й підтримку для трансформації міжнародних стандартів.

Про це заявила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова.

“Я вдячна ЄБРР за активну співпрацю над новою стратегією. З цим новим підходом ЄБРР зміцнює свою роль як банк розвитку і партнер для України. Тепер бізнес зможе отримати від ЄБРР не тільки фінансування, а й підтримку на трансформацію бізнесу до міжнародних стандартів. А п’ятирічний термін дії Стратегії – це свідчення довіри до України”, – сказала Маркарова.

Нагадаємо, Рада директорів ЄБРР затвердила нову Стратегію ЄБРР для України на 2018-2023 роки. Новий документ відкриє більше можливостей для діяльності банку в Україні та надасть можливість наростити обсяги кредитування проектів ЄБРР.

ЄБРР приділятиме особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ в таких сферах, як приватизація, енергетична безпека та ефективність, фінансовий сектор, торгівля і інфраструктура.

З огляду на позитивні зміни в країні, зростання економіки і зниження інфляції, а також з огляду на поточну ситуацію, фахівці ЄБРР передбачили в Стратегії п’ять пріоритетних напрямків діяльності банку до 2023 року:

 • підтримка приватизації і комерціалізації підприємств державного сектора з метою зміцнення конкуренції і впровадження високих стандартів корпоративного управління;
 • підтримка верховенства права, конкуренції і рівних правил гри в приватному секторі шляхом підтримки компаній, які дотримуються найвищих стандартів корпоративних практик;
 • зміцнення енергетичної безпеки шляхом підтримки ефективного регуляторного середовища, ринкової лібералізації, диверсифікації та збільшення видобутку енергоносіїв, а також поліпшення енергоефективності;
 • сприяння стійкості фінансової системи шляхом зміцнення банківського сектора і паралельного розвитку ринків капіталу та іншого небанківського фінансування;
 • поліпшення інтегрованості економіки шляхом сприяння торгівлі та інвестиціям, розширення інфраструктурних зв’язків і підтримки наближення до стандартів ЄС.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua