0 800 307 555
0 800 307 555

Група "Істіл" хоче побудувати готель на місці закритої "Кінопанорами"


Група "Істіл" хоче побудувати готель на місці закритої "Кінопанорами"

Група “Істіл” (ISTIL) Мохаммада Захура планує побудувати тризірковий готель на місці закритого кінотеатру “Кінопанорама” на ул.Шота Руставелі, 19.

Як повідомив М.Захур в інтерв’ю виданню KyivPost, нова будівля збереже частину назви – “Панорама”, а також можливість кінопрокату.

Кінотеатр “Кінопанорама” відкрився в 1958 році як перший в СРСР панорамний кінотеатр. Компанія ISTIL, яка володіє будівлею з 30 вересня 2018 року, вирішила закрити кінотеатр, зіславшись на посилення конкуренції на ринку кінопрокату.

“Будівля кінотеатру 1958 р. спорудження, її інфраструктура, технічні можливості і рівень комфорту не відповідають сучасним вимогам і потребують серйозного оновлення”, – відзначала компанія.

Раніше біля будівлі Київської міської державної адміністрації проходила акція за участю кінематографістів і громадських діячів за збереження кінотеатрів “Кінопанорама” і “Україна”, які припинили свою роботу з 1 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua