Рахункова палата виявила неефективне управління Мінінфраструктури держвласністю


Рахункова палата виявила неефективне управління Мінінфраструктури держвласністю

Рахункова палата під час аудиту виявила неналежне управління Міністерством інфраструктури об’єктами держвласності, які належать до сфери його управління.

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Як наголошується в повідомленні, за даними Фонду державного майна України, до сфери управління Мінінфраструктури станом на 1 січня 2018 року відносилося 261 державне підприємство і 13 господарських товариств. Одночасно міністерство підтверджувало наявність лише 117 держпідприємств, а Рахунковій палаті взагалі надали дані щодо 94 суб’єктів.

У Рахунковій палаті зазначають, що Мінінфраструктури не володіє інформацією про 144 підприємства, щодо яких у ЄДРПОУ є відмітка про їх належність до сфери управління Міністерства. При цьому 85 суб’єктів господарювання (59%) вже не перебувають на обліку в Державній фіскальній службі.

Протягом 2016-2017 років I кварталу 2018 року працювали лише 42 суб’єкти (42,9 – 44,2%), які Мінінфраструктури визнав як такі, що належать до сфери його управління. Разом з тим за цей час кількість тих, що працювали прибутково, зменшилася з 32 до 22, йдеться в повідомленні.

Аудит також виявив, що Мінінфраструктури не забезпечило дієвого контролю за фінансово-господарською діяльністю близько 77% суб’єктів господарювання, які належать до сфери його управління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua