0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на вантажоперевезення — Мінінфраструктури


Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на вантажоперевезення — Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури України заявляє про досягнуту з Туреччиною домовленість у 2019 році підписати протокол про перехід на бездозвільну систему вантажних автоперевезень.

“Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для її підписання в 2019 році”, – повідомило українське відомство в п’ятницю за підсумками засідання українсько-турецької змішаної комісії з питань міжнародних автоперевезень, що пройшло в Анкарі 3-4 жовтня.

Читайте також: Мінінфраструктури хоче зв’язати Україну та ЄС швидкісною залізницею

Сторони домовилися, починаючи з 2019 року і до набрання чинності змін до угоди, обмінюватися додатковими дозволами для двосторонніх перевезень, відзначило Мінінфраструктури.

Згідно з його релізом, попередня квота на 2019 рік складе 7 тис. двосторонніх дозволів, 4 тис.транзитних, 10 тис. транзитних категорії “U”, 2,5 тис. в/з третіх країн.

Міністерство також повідомило, що на 2018 рік українська сторона додатково отримає 1 тис. двосторонніх дозволів, 1 тис. – для порожнього в’їзду транспортних засобів, 500 – в/з третіх країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua