0 800 307 555
0 800 307 555

Україна вимагає від Росії віддати 30 тисяч вагонів


Україна вимагає від Росії віддати 30 тисяч вагонів

Україна вимагає від Російської Федерації і контрольованих нею бойовиків віддати акціонерній держкомпанії «Укрзалізниця» 30 тис. вагонів, з яких 85 були закуплені за кредитні кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко в ході роботи парламенту.

“Я хочу нагадати про жахливий факт, що російська агресія призвела до крадіжки у «Укрзалізниці» понад 30 тисяч вагонів, які залишилися на окупованій території. Тема цієї крадіжки є однією з ключових, в тому числі і під час засідання економічної групи в Мінську. Більш того, ми вимагаємо від Російської Федерації і повністю контрольованих нею бойовиків віддати Україні ці вагони. І, зокрема, 85 новеньких вагонів, закуплених до 2014 року за кредит ЄБРР, який Україна ще повинна оплачувати», – сказала вона.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua