0 800 307 555
0 800 307 555

"Київстар" з Івано-Франківськом запустив смс-оплату проїзду на міськтранспорті


"Київстар" з Івано-Франківськом запустив смс-оплату проїзду на міськтранспорті

Оператор мобільного зв’язку “Київстар” спільно з міською радою Івано-Франківська та комунальним підприємством “Електроавтотранс” запустив послугу смс-оплати проїзду на міському комунальному транспорті в Івано-Франківську для абонентів передплати.

Сервіс працює в режимі “одне смс – один квиток”. Для користування ним абоненту необхідно мати мінімум 3 грн на рахунку, а платіж відповідає ціні на квиток за оплачуваним маршрутом без додаткових зборів.

Сервіс включає в себе можливість оплачувати як стандартні, так і пільгові квитки. В даний час він доступний на всіх маршрутах тролейбуса і маршруті автобуса №27.

Час дії одного такого квитка – година з моменту оплати. У повідомленні про оплату наводиться час закінчення дії квитка і його номер, за яким за необхідності перевіряється його дійсність.

“Ми плануємо найближчим часом зробити послугу доступною і для контрактних абонентів “Київстар”, – зазначив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

Він зазначив, що цей сервіс знижує адміністративні витрати підприємства, оскільки послуга смс-квитка для нього фактично безкоштовна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua