314
Київрада прописала, як збалансувати попит і пропозицію на ринку праці
— Казна та Політика
Київська міська рада затвердила Програму зайнятості населення Києва на 2018-2020 роки.
Відповідне рішення підтримали 66 депутатів Київради.
Як зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, за допомогою столичної служби зайнятості планується щорічно працевлаштовувати понад 10 тисяч безробітних.
“Програма покликана врегулювати дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, що зараз є в столиці”, – сказав він.
За його словами, програмою передбачено сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці.
Зокрема, в результаті реалізації Програми очікується:
- підвищення рівня зайнятості населення віком 15-70 років до 62,6%;
- зниження рівня безробіття населення у віці 15-70 років, визначеного за методологією Міжнародної організації праці, до 6,1%;
- зменшення середньої тривалості пошуку роботи безробітними до 8 місяців;
- працевлаштування на нові робочі місця 220 тисяч осіб.
Також зазначається, що професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
ЄК пропонує надати Україні позику на післявоєнну відбудову, яку Київ поверне тільки після сплати репарацій
Оновлено Каталог критично важливих технологій для енергетичного сектору України
Гетманцев пропонує запровадити військову цензуру всіх видатків бюджету
Рік великої приватизації: що продали та скільки заробила Україна
Міністр фінансів допустив нове збільшення бюджету для сектору оборони
Україна оцінює потребу у фінансуванні нової програми з МВФ у $150−170 млрд