Україна приєднається до системи міжнародного депозитарію Clearstream - НБУ


Україна приєднається до системи міжнародного депозитарію Clearstream - НБУ

Україна приєднається до системи міжнародного депозитарію Clearstream у 2019 році, що відкриє доступ іноземним інвесторам до українських державних цінних паперів.

Про це повідомили в прес-службі регулятора.

“Міжнародний центральний депозитарій цінних паперів Clearstream, Група Deutsche Borse та Національний банк України докладають спільних зусиль для відкриття доступу для іноземних інвесторів до українських державних цінних паперів через систему Clearstream. Встановлення «лінку» з українським ринком (рахунку міжнародного депозитарію в депозитарії Національного банку) планується на І квартал 2019 року”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що такий крок дозволить здійснювати розрахунки за всіма державними облігаціями в гривні через міжнародну систему Clearstream, збільшуючи ефективність розрахунків і водночас зменшуючи їхню вартість для інвесторів.

Очікується, що завдяки наданню доступу іноземним інвесторам до ОВДП через Clearstream зросте попит на українські державні цінні папери, що сприятиме підвищенню їхньої ліквідності і привабливості на міжнародних ринках. Як наслідок, український уряд отримає переваги від розширення кола джерел довгострокового фінансування та зниження вартості боргових коштів.

У Нацбанку сподіваються, що це також сприятиме покращенню валютної структури державного боргу і трансмісійного механізму монетарної політики НБУ, а також подальшому розвитку ринків капіталу України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua