У Насалика невдовзі істотно оновиться склад заступників


У Насалика невдовзі істотно оновиться склад заступників

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує Кабінету міністрів звільнити заступника міністра Анатолія Корзуна і призначити замість нього Володимира Коломійця, заступник міністра Наталія Бойко написала заяву про звільнення.

“У секретаріаті Кабінету міністрів обробляються в установленому порядку відповідні матеріали щодо призначення Коломійця В.О. заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України”, – йдеться у відповіді секретаріату Кабміну на запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

З серпня 2008 року В.Коломієць є директором ДП “Шахтоуправління” Південнодонбаське №1”. До цього, протягом 2006-2008 рр., очолював департамент виробничих і наукових програм, був начальником управління перспективного розвитку Мінвуглепрому.

“Крім того, в секретаріаті Кабінету міністрів обробляються відповідні матеріали щодо звільнення Корзуна А.В. з посади заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України”, – йдеться у відповіді секретаріату на запит.

А.Корзун був призначений на посаду заступника міністра в липні 2016 року. До цього працював директором департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля, в 2013-2014 рр. – директор дочірнього підприємства “Вугіллясинтезгаз України”.

Крім того, інформоване джерело в Міненерговугілля повідомило агентству, що ще один заступник міністра, а саме Н.Бойко, написала заяву про звільнення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua