Завод Порошенка спростував інформацію про виведення активів перед продажем


Завод Порошенка спростував інформацію про виведення активів перед продажем

Завод Кузня на Рибальському у разі дозволу з боку Антимонопольного комітету України (АМКУ) буде продано покупцеві як цілісний майновий комплекс.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Читайте також Став відомий можливий покупець заводу Порошенка – ЗМІ

За даними прес-служби, Буд-Реновація є товариством, єдиним власником якого є завод Кузня на Рибальському, тому підлягає відчуженню разом із ним.

Крім того, завершується повернення (зворотний викуп) заводу Кузня на Рибальському земельної ділянки у Центрального вокзалу столиці. Завод буде продано як єдиний комплекс.

“Угода має прозорий характер, його супроводжує всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst & Young. Група ТАС як потенційний покупець публічно підтвердила свої наміри, що свідчить про високий рівень довіри між учасниками майбутньої угоди і про взаємну відповідальність щодо своїх зобов’язань”, – відзначають у прес-службі.

Компанія Буд-Реновація заснована три місяці тому самим заводом Кузня на Рибальському, а її кінцевими бенефіціарами також є Петро Порошенко та Ігор Кононенко.

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко продає свій суднобудівний завод Кузня на Рибальському вітчизняному покупцеві після згоди Антимонопольного комітету. Ряд ЗМІ поширив інформацію про відчуження майна заводу Кузня на Рибальському на користь компанії Буд-Реновація.

27 вересня, группа ТАС заявила, що досягла попередньої домовленості про придбання заводу Кузня на Рибальському.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua