Туркменістан скасовує безкоштовні газ, світло, воду і сіль


Туркменістан скасовує безкоштовні газ, світло, воду і сіль

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов підписав указ, який з 1 січня 2019 року скасовує безкоштовне надання населенню електрики, газу, питної води і харчової солі.

Постанова опублікована на сайті державного інформагентства країни.

Тепер жителі Туркменістану будуть платити за всі комунальні послуги, але, стверджує президент, за «пільговими цінами». В останній рік держава надавала певний ліміт користування комунальними послугами, а все, що було понад норму, люди оплачували самі, пише «Радіо свобода».

«У нелегкий перехідний період були введені пільги з безкоштовного користування газом, електроенергією, водою, сіллю, встановлені мінімальні тарифи на комунальні послуги й інші пільги.

Але часи змінюються. Вимога сьогоднішнього дня – ефективне використання природних ресурсів, адаптація життя суспільства, держави, кожної людини до ринкових відносин. Разом із тим природні багатства країни повинні служити не тільки нинішньому, але й прийдешнім поколінням», – сказав президент.

Пропозиція про повне скасування пільг була внесена Халк Маслахти – Народною радою. За словами Бердимухамедова, уряд ухвалив таке рішення, щоб продовжити «розвиток вільних ринкових відносин в економіці Туркменистану».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua