Омелян назвав три кроки для реанімування «Укрзалізниці»


Омелян назвав три кроки для реанімування «Укрзалізниці»

Щоб подолати ситуацію, що склалася в «Укрзалізниці», необхідно вжити відповідні кадрові рішення, запустити ремонтну базу і зупинити корупцію.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За даними міністра, «Укрзалізниця», яка безпосередньо впливає на 5% ВВП країни, генерує величезні збитки і для себе, і для суміжних галузей. Так, за останні 2 роки мінімум 25% продукції або залишається на складах, або не перевозиться взагалі, оскільки залізниця не здатна перевезти такий обсяг. З цієї ж причини на сьогодні перевезено лише 45% врожаю, решта досі в полях або на елеваторах.

«Зараз на кожній закупівлі крадуть 30-40% а то і більше, ці цифри підтвердило і НАБУ. Якщо красти половину всього, що є, як довго будь-яка компанія протягне?», – сказав міністр.

За словами Омеляна, вирішити проблему покликаний контракт з General Electric на постачання дизельних тепловозів серії Evolution і 40%-локалізацію виробництва в Україні: «У нас майже тисячі одиниць локомотивів не вистачає, тому маємо дикі проблеми з перевезеннями, фактор кинутих поїздів і корупцію, коли за кожен вагон десь там у центральній частині Києва збирають такси – 4 тис. грн за подачу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua