ПриватБанк врегулював суперечку з Суркісами на 1 млрд грн - ЗМІ


ПриватБанк врегулював суперечку з Суркісами на 1 млрд грн - ЗМІ

Державний ПриватБанк (Київ) врегулював суперечку з Суркісами щодо відшкодування капіталізованих вкладів, повідомило джерело в банку.

“Понад 1 млрд грн вже відшкодовано”, – сказав співрозмовник агентства.

Крім цього, джерело повідомило про стан касації в рамках судової тяганини з Акцент-банком (А-банк, Київ). “Ми поки не отримали рішення суду, але готові його виконати і здійснити відшкодування”, – сказав співрозмовник.

Як уточнила агентству “Інтерфакс-Україна” прес-служба ПриватБанку, банк виконує всі рішення українських судів, які набрали чинності. При цьому судові рішення на користь Суркісів оскаржені ПриватБанком у Верховному Суді, банк не виплачував кошти в рамках виконавчого провадження.

Щодо рішення Верховного Суду на касацію ПриватБанку і Національного банку України (НБУ), фінустанова до теперішнього часу не отримала відповідного документа.

Водночас в прес-службі зазначили, що на сьогодні ПриватБанк показує хороші фінансові результати, має ліквідність і, відповідно, можливість виконувати рішення судів без звернення щодо додаткового капіталу до свого власника – Міністерства фінансів України.

Довідка Finance.ua

 • У грудні 2016 року уряд за пропозицією НБУ і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови. В рамках націоналізації його зобов’язання перед пов’язаними особами підлягали процедурі bail-in і були обмінені на акції додаткової емісії банку.
 • Ігор Суркіс і його брат Григорій Суркіс, а також інші пов’язані з ПриватБанком особи подали 42 позови проти НБУ. Майже всі позови подано до адміністративного суду і стосуються оскарження визнання Нацбанком зазначених осіб пов’язаними з ПриватБанком.
 • Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов сім’ї Суркісів і постановив стягнути з ПриватБанку кошти в сумі 1,05 млрд грн, $266,2 тис., а також EUR7,8 тис. Відповідне рішення підтвердив Київський апеляційний адміністративний суд.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua