Іноземні інвестори, нарешті, вірять у перспективу України - Порошенко


Іноземні інвестори, нарешті, вірять у перспективу України - Порошенко

Вжиті заходи щодо підвищення інвестиційної привабливості України отримали очікуваний ефект, зазначає глава держави Петро Порошенко.

“Іноземні інвестори, нарешті, вірять в перспективу України і створюють тут робочі місця. На наш ринок один за одним виходять кілька всесвітніх торгових брендів. Напевно, в передчутті зростання купівельної спроможності України”, – сказав він, звертаючись у четвер до народних депутатів зі щорічним посланням про зовнішнє і внутрішнє становище країни.

Серед кроків, які могли б підвищити інвестиційну привабливість України, президент назвав, зокрема, прийняття законопроектів про податок на виведений капітал, про концесію, про поліпшення процедури банкрутства, про бізнес-омбудсмена, про посилення персональної відповідальності представників контролюючих органів.

“Ще до виборів ми могли б прийняти закон про податок на виведений капітал, який підтримує українського виробника. Хоча, чесно кажучи, його було б правильніше назвати законом про податок на виведення капіталу. Не потрібно виводити, вкладайте в Україні”, – зазначив президент.

Окремо він також наголосив на важливості прийняття законопроекту про Національне бюро фінансової безпеки (НБФБ): “Нарешті, дуже важливим є законопроект про Національне бюро фінансових розслідувань. На жаль, в парламенті його поклали під сукно, тому що він нібито збільшує повноваження президента. За півроку до виборів я дякую за таку позитивну оцінку моїх політичних перспектив, але мова йде про інше. про те, що ми повинні усунути бар’єри для бізнесу, припинити тиск цілого сонму правоохоронних органів”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua