Верховний Суд скасував заборону на оформлення паспорта у формі книжки


Верховний Суд скасував заборону на оформлення паспорта у формі книжки

Велика палата Верховного Суду скасувала заборону на оформлення паспорта у формі книжки замість карти посвідчення особи з електронним чіпом (ID-картки).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

Зазначено, що 19 вересня Велика палата Верховного Суду розглянула скаргу жительки Житомирської області на зразкове рішення Касаційного адміністративного суду Верховного Суду.

Цим рішенням Касаційний адмінсуд не дозволив їй з релігійних переконань відмовитися від оформлення ID-картки та отримати замість неї паспорт-книжечку.

Велика палата задовольнила її скаргу і скасувала зазначене рішення.

“Позивач звернулася в суд з позовом, заперечуючи проти виготовлення паспорта громадянина України у вигляді картки з безконтактним електронним носієм, що містить її персональні дані… (Суд вирішив, що впровадження новітніх технологій не повинно бути безальтернативним і примусовим. Ті, хто відмовляються приймати ці технології, повинні мати альтернативу – використання традиційних методів ідентифікації особистості”, – вирішили судді Великої палати.

Таким чином, судді зобов’язали Державну міграційну службу оформити та видати позивачу паспорт громадянина України у формі книжки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua