Чи можна заробити на різниці курсів валют?


Розбираємося в перевагах торгівлі на Форекс

Стрімкий розвиток Інтернету дозволив людям заробляти швидко і просто. Такі можливості дає торгівля на ринку Форекс або, по-іншому, трейдинг. Незважаючи на складну назву, його суть близька і зрозуміла практично всім. Для вас доступні різні валюти, курси яких змінюються в режимі реального часу. Ваше завдання – купити ті чи інші валюти дешевше і продати дорожче. Та ж сама операція, як в пунктах обміну валют – але без великих комісій і завищених курсів.

Почніть торгівлю прямо зараз

Почати заробляти на Форекс дуже просто – достатньо відкрити торговий рахунок і вибрати платформу, через яку буде здійснюватися трейдинг. Торгувати можна з комп’ютерів, планшетів, смартфонів – для цього потрібен лише вихід в Інтернет. Це означає, що заробляти на Форекс ви можете практично з будь-якої точки планети. Ще один плюс – для початку торгівлі вам не потрібно багато коштів. Оцініть свої сили і відчуйте динаміку ринку Форекс, торгуючи всього з $ 100. Хоча для досягнення кращих результатів досвідчені трейдери радять починати свою торгівлю від $ 1 000.

Оцініть різноманіття інструментів

Альпарі – найбільший форекс-брокер в країнах СНД – пропонує вам більше 70 найсучасніших і зручних інструментів для торгівлі. Крім валютних пар, про які ми вже говорили вище, це дорогоцінні метали та акції, а також більш складні інструменти. До них можна віднести CFD на товари, індекси і навіть криптовалюта. Відмітна особливість торгівлі на Форекс – можливість використовувати кредитне плече. Завдяки цьому інструменту ви можете багаторазово збільшити вкладені в торгівлю кошти, а значить підвищити суму потенційного заробітку. Залежно від його розміру (Альпарі дає кредитні плечі аж до 1: 1000) ви зможете придбати більшу суму іноземної валюти і в подальшому отримати набагато більший дохід.

Станьте гуру трейдингу

Не варто переживати, якщо у вас мало досвіду в торгівлі на Форекс. У спеціалізованих освітніх центрах, наприклад, Інвестиційної Академії Альпарі вам запропонують великий вибір цільових програм навчання, які поділяються за багатьма параметрами: рівнем складності, форми і тривалості навчання. А викладачі, які є досвідченими трейдерами з великим стажем торгівлі на Форекс, допоможуть вам освоїти професію трейдера в найкоротші терміни.

Що в підсумку?

Всі ці інструменти, укупі з отриманими знаннями, дозволять вам отримувати додатковий дохід, стати вільніше в фінансовому плані, а значить якісно підвищити рівень свого життя. Не варто боятися торгівлі на Форекс – це спосіб заробітку розвивається нарівні з сучасними технологіями. Почніть використовувати всі переваги торгівлі на Форекс вже сьогодні, а брокер №1 Альпарі надасть вам найвигідніші умови співпраці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:АЛЬПАРІ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua