0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Російський банк просить Порошенка скасувати арешт своєї української "дочки"


Російський банк просить Порошенка скасувати арешт своєї української "дочки"

Російський “Внєшекономбанк” направив листи Президенту України Петру Порошенку, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та головам кількох міністерств, з проханням врегулювати ситуацію з арештом акцій свого дочірнього підприємства – “Промінвестбанку”.

У листі російської фінансової установи зазначено, що рішення Київського апеляційного суду про арешт акцій призвело до порушення угод від 1998 року про захист капіталовкладень, укладених між РФ і Україною.

У зв’язку з цим “ВЕБ” пропонує українській стороні “негайно зв’язатися і вступити в переговори щодо дружнього врегулювання суперечки”.

На думку банку, причиною інвестиційної суперечки стало те, що Україна з 2014 року “вчиняє діяння, які носять міжнародно-протиправний характер”.

“Внєшекономбанк” стверджує, що буде вимагати від України компенсації втрачених внаслідок арешту акцій. Також банк погрожує позовом до суду Стокгольма через 6 місяців після арешту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування